Новини Осипенківської сільської ради

18 Січня, 2021 р., 09:15
Сучасні реалії та зміни Пенсійної реформи»
12 Січня, 2021 р., 08:55
Для  керівників,  бухгалтерів,  юристів,  кадровиків  та  економістів  аграрного сектору підготовлено перший у 2021  році семінар на тему: «2021  рік:  14%  ПДВ  для  аграріїв,  об’єднана  звітність  ПДФО/ВЗ/ЄСВ,  бюджет,  обіг  землі/пального, зарплата, РКО, звітність». Семінари  заплановано  провести  з  виконанням  протиепідемічних  вимог,  визначених  постановою  Кабінету  Міністрів  -України  №  1236  та рекомендаціями  МОЗ  №  50  зокрема,  з  обов’язковим  обмеженням  кількості  учасників,  використанням  масок,  проведенням  дезінфекції,  дотриманням  соціальної дистанції. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ДАТА, ЧАС ПРОВЕДЕННЯ Мелітопольський міський краєзнавчий  музей (м. Мелітополь, вул. М. Грушееського  18, зал,  1 пов.) 25 січня 2021 р., початок реєстрації 10.00,  семінар  1 1.00-15.00 (додатково виділяється  час для надання відповідей на питання) Запорізька обласна універсальна наукова  бібліотека (проспект Соборний,  142,  1-й поверх,  зал семінарських засідань) 26 січня 2021 р., початок реєстрації 10.00,  семінар  11.00-15.00 (додатково виділяється  час для надання відповідей на питання) Тільки  учасники  семінару  отримують  Готові  рішення  для  бухгалтера  в  електронному вигляді!
05 Січня, 2021 р., 15:43
Висловлюємо слова щирої подяки керівниці ГО «Новопетрівська хвиля» - Жигулі Олені, яка під час пандемії звернулася  за допомогою у подолані COVID-19 до керівництва ТОВ «Нова пошта» на чолі з територіальним менеджером Халецьким Євгеном.
05 Січня, 2021 р., 09:22
До уваги роботодавців!