Звіт за І квартал 2021 року

Відповідно до рішення  Осипенківської сільської ради  №14 від 24.09.2020 року  була створена  адміністративна комісія при виконавчому комітеті Осипенківської сільської ради та затверджено її склад.

За результатами роботи адміністративної комісії за І квартал 2021 року  було складено 6 постанов про накладення адміністративного штрафу.

За статтею 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» (вивіз сміття у не відведене для цього місце, паління багаття, складання опалого листя та гілля на прибудинковій території) було складено 4 постанови (на загальну суму 1360 грн.)

За ч.1 ст.154 КУпАП  «Порушення правил тримання собак і котів»  складено одну постанову. (Попередження)

За ст..179 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві» складено одну постанову. (Штраф 85 грн.)

Всього сплачено адміністративних штрафів до місцевого бюджету за І квартал 2021 року - 765 грн.