ШОСТА СЕСІЯ

Рішення №1 "Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Осипенківської територіальної громади  на 2019-2021 роки за підсумками 2020 року, затвердженої рішенням сесії від 26.03.2019 (зі змінами)"

Додаток до рішення №1

Рішення №2 "Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Осипенківської сільської територіальної громади на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням сесії від 26ю03.2019 року (зі змінами)"

Додаток до рішення №2

Рішення №3 "Про внесення доповненя до Програми розвитку освіти Осипенківської сільської ради на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сесії 11.01.2017 року №13"

Додаток до рішення №3

Рішення №4 "Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в Осипенківській дитячій музичній школі"

Рішення №5 "Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Осипенківської сільської ради від 24.12.2020 рік №15 "Про бюджет сільської територіальної громади на 2021 рік"

Додаток 1 до рішення №5

Додаток 2 до рішення №5

Додаток 3 до рішення №5

Додаток 5 до рішення №5

Додаток 6 до рішення №5

Додаток 7 до рішення №5

Рішення №6 "Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області, код ЄДРПОУ 26292282"

Додаток до рішення №6

Рішення №7 "Про внесення змін до Плану діяльності Осипенківської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік"

Додаток до рішення №7

Рішення №8 "Про внесення змін до рішення чергової п'ятдесят третьої сесії Осипенківської сільської ради восьмого скликання від 24.09.2020 року №14 "Про створення  адміністративної комісії при виконавчому комітеті Осипенківської сільської ради, затвердження Положення про адміністративну комісію та затвердження зразків документів адміністративної комісії при виконавчому комітеті Осипенківської сільської ради"

Додаток до рішення №8

Рішення №9 "Про вступ до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування "Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області"

Рішення №10 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту Осипенківської сільської ради"

Рішення №11 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність гр.Рахубі Світлані Миколаївні"

Рішення №12 "Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПП АФ «Промінь»"

Рішення №13 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди КП «Червонопільський сількомунгосп»"

Рішення №14 "Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПП АФ «Промінь»"

Рішення №15 "Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПП АФ «Промінь»"

Рішення №16 "Про внесення змін до рішення сесії №20 від 25.09.2018 р. «Про укладання Договору оренди водного об’єкта в новій редакції»"

Рішення №17 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування ПАТ «Запоріжжяобленерго» та надання їх в оренду"

Рішення №18 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПСП «ЛЕНДФОРТ  АЗОВ», для розміщення нерухомого майна (будівлі і споруди) бійні та передачу її в користування на умовах оренди"

Рішення №19 "Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник О.А."

Рішення №20 "Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник С.А."

Рішення №21 "Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник В.Г."

Рішення №22 "Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Ю.О."

Рішення №23 "Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту"

Рішення №24 "Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту"

Рішення №25 "Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту"

Рішення №26 "Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту"