Звіт за ІІ квартал 2021 року

Відповідно до рішення  Осипенківської сільської ради  №14 від 24.09.2020 року  була створена  адміністративна комісія при виконавчому комітеті Осипенківської сільської ради та затверджено її склад.

За результатами роботи адміністративної комісії за ІІ квартал 2021 року  було складено 5 постанов про накладення адміністративного штрафу.

За статтею 159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках» було складено 2 постанови (на загальну суму 102 грн.)

За ст 183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» складено 2 постанови (на загальну суму 952 грн.)

За ч.1 ст.154 КУпАП "Порушення правил тримання собак і котів" складено 1 постанову  (на загальну суму 51грн.)

Всього сплачено адміністративних штрафів до місцевого бюджету за ІІ квартал 2021 року - 1105 грн.