Осипенківська громада
Запорізька область, Бердянський район

Апарат Осипенківської сільської ради

Агейкин Олег Володимирович
сільський голова​

Чернова Юлія Миколаївна
секретар сільської ради

Завгородня Марина Дмитрівна

заступник сільського голови з економічного розвитку та інвестицій

Жила Марія Михайлівна

заступник сільського голови з гуманітарних питань та соціальної політики

 

заступник сільського голови з питань житлово-комунального господарства

Ситник Людмила Михайлівна

староста

Ламан Олександр Вікторович

староста

Шепель Ольга Федорівна

директор комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Осипенківської сільської ради"

Яковенко Лариса Миколаївна

начальник відділу освіти

Лащенко Альона Вікторівна

спеціаліст відділу освіти

Солонська Ольга Миколаївна

інспектор відділу освіти

Вязмітінова Лариса Сергіївна
головний бухгалтер

Павлюченко Ганна Олександрівна

заступник головного бухгалтера

Челєбієва Людмила Олександрівна

головний спеціаліст

Корнєва Світлана Омелянівна

спеціаліст І категорії

Метлицька Олена Вікторівна
спеціаліст землевпорядник 

Кагадій Сергій Анатолійович

спеціаліст землевпорядник

Луценко Юлія Іванівна

спеціаліст землевпорядник

Троценко Богдана Вячеславівна
спеціаліст 

Костомарова Катерина Сергіївна
завідувач сектором ВОБ

Сірик Ірина Віталіївна

інспектор

Салій Світлана Олексіївна

інспектор

Сохань Світлана Вікторівна
діловод 

Зозуля Ольга Костантинівна

діловод

Шарапова Яна Олександрівна

діловод

Криуліна Лариса Михайлівна

секретар керівника

Корнет Антоніна Володимирівна

спеціаліст з ведення кадрової роботи

Селіна Наталія Миколаївна
спеціаліст з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання

Сірик Сергій Олександрович

водій

Анісімов Тарас Сергійович

водій

Гальченко Валентина Петрівна
прибиральниця службових приміщень

Решетняк Ніна Василівна  

прибиральниця службових приміщень

Варлам Людмила Володимирівна

прибиральниця службових приміщень

Куришев Михайло Юрійович

опалювач

Вагель Андрій Валерійович

електромонтер з ремонту та обслуовування електроустаткування ІІ розряду

Агейкина Юлія Степанівна

спеціаліст першої категорії

Чухрай Наталія Володимирівна

головний спеціаліст-юрист

Звергздіна Вікторія Олександрівна

інспектор праці