5 сесія

додаток 1 до "Програми раціонального використання території та комплексного містобудування розвитку сіл Осипенко та Новопетрівка 2018-2022 роки"

додаток 2 до "Програми раціонального використання території та комплексного містобудування розвитку сіл Осипенко та Новопетрівка 2018-2022 роки"

Положення про старост сіл, селища, що входить до складу Осипенківської сільської ради

Рішення "Про затвердження Положення про старост сіл, селища Осипенківської сільської ради"

Рішення "Про затвердження звіту про виконання бюджету Осипенківської обєднаної сільської територіальної громади за 2020 рік"

Рішення "Про внесення змін до Плану діяльності Осипенківської сільської ради ОТГ з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік"

Рішення "Про затвердження проекту Правил благоустрою території населених пунктів Осипенківської сільської обєднаної територіальної громади Бердянського району Запорізької області"