Звіт за ІІІ квартал 2021 року

Відповідно до рішення  Осипенківської сільської ради  №14 від 24.09.2020 року  була створена  адміністративна комісія при виконавчому комітеті Осипенківської сільської ради та затверджено її склад.

За результатами роботи адміністративної комісії за ІІІ квартал 2021 року  було складено 16 постанов про накладення адміністративного штрафу.

За статтею 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» було складено 4 постанови (на загальну суму 2720 грн.)

За  ч.1 статті 182  КУпАП "Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях" було складено 1 постанову (на загальну суму 85 грн.)

За ст 183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» складено 8 постанов (на загальну суму 9656 грн.)

За ч.1 ст.154 КУпАП "Порушення правил тримання собак і котів" складено 3 постанови  (на загальну суму 340 грн.)

Всього сплачено адміністративних штрафів до місцевого бюджету за ІІІ квартал 2021 року - 4777  грн.