Регіональний форум-фестиваль хореографічного мистецтва "BERDANCE 2018" та Фестиваль дитячої та молодіжної творчості Азовського краю "Вічна весна"

29 квітня 2018 року у місті Бердянськ пройшов ІІ Регіональний форум-фестиваль хореографічного мистецтва ім. А. К.Саркісянца "BERDANCE 2018", в якому взяли участь учасники зразкового ансамблю естрадного танцю "Містерія". Колектив представив суддям фестивалю 2 конкурсні номери: "Драйв" (середня та молодша групи колективу), які вперше брали участь у конкурсі, та "Феєрія почуттів" (старша група). Усі групи достойно представили свій колектив, показавши танцювальний талант і артистизм, та завоювали призові місця, а саме 2 місце зайняли обидві хореографічні композиції. Усі учасники колективу отримали незабутні емоції та спогади, а заодно і символічно відзначили міжнародний день танцю, взявши участь у фестивалі хореографічного мистецтва.

Також з 27 по 30 квітня 2018 року у Бердянську проходив Фестиваль дитячої та молодіжної творчості Азовського краю "Вічна весна", де старша група зразкового ансамблю естрадного танцю "Містерія" впевнено виборола ІІ місце в номінації "Хореографічне мистецтво".