Осипенківська громада
Запорізька область, Бердянський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ

Рішення №1 Про внесення доповнення до Програми розвитку освіти Осипенківської сільської ради на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сесії 11.01.2017 року №13

Додаток 23 до рішення №1

Додаток 25 до рішення №1

Рішення №2 Про внесення змін до рішення сесії Осипенківської сільської ради від 24.12.2020 року №15 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2021 рік»

додаток 2 до рішення №2

додаток 3 до рішення №2

додаток 5 до рішення №2

додаток 6 до рішення №2

додаток 7 до рішення №2

Рішення №3 Про затвердження розміру посадового окладу директора Комунального некомерційного підприємства «Осипенківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області

Рішення №4 Про затвердження персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Осипенківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Осипенківської сільської ради

Рішення №5 Про прийняття у комунальну власність безхазяйного майна

Рішення №6 Про надання дозволу для розміщення особового складу та майна кадрового батальйону територіальної оборони військової частини А7277 у будівлях та спорудах, розташованих за адресою: 71163, Запорізька область, Бердянський район, с.Старопетрівка, вул.Жигулених, 49

Рішення №7 Про утворення старостинських округів Осипенківської об’єднаної територіальної громади

Рішення №8 Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок Осипенківської сільської ради

Рішення №9 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр.Борідько Л.Г.

Рішення №10 Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр.Дімітрюкову С.Є.

Рішення №11 Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шурло П.О.

Рішення №12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кривиченко О.В.

Рішення №13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та надання її у власність гр.Меліксетовій Д.Г.

Рішення №14 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки

Рішення №15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та надання її у власність гр.Негляд Ю.А.

Рішення №16 Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту Осипенківської сільської ради

Рішення №17 Про визнання припиненим права постійного користування земельною ділянкою та  надання дозволу на розробку документації  із землеустрою гр. Шарапову Є. М.

Рішення №18 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр.Смирних О.В.

Рішення №19 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр.Ковальову В.П.

Рішення №20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр.Логвиненко К.Д.

Рішення №21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр.Колеснік О.В.

Рішення №22 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту Осипенківської сільської ради

Рішення №23 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Микитюк І.В.

Рішення №24 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Лесніченко В.О.

Рішення №25 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ковалевій Н.В.

Рішення №26 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ковалевій Н.В.

Рішення №27 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Юргель Н.В.

Рішення №28 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Прокошину П.В.

Рішення №29 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Памазан Н.О.

Рішення №30 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Цибалову О.В.

Рішення №31 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Цибалову В.О.

Рішення №32 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Война Ш.Г.

Рішення №33 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дучинський Г.А.

Рішення №34 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Цибаловій Т.М.

Рішення №35 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Логвиненко С.А.

Рішення №36 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Прокошиної Н.О.

Рішення №37 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Огуз І.А.

Рішення №38 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ковалеву В.В.

Рішення №39 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Труш Г.П.

Рішення №40 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Труш В.В.

Рішення №41 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність гр.Коробовій Л.Ф.

Рішення №42 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Караберовій О.О.

Рішення №43 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП АФ «Промінь», для розміщення та обслуговування будівель та споруд гаражу-складу та передачу її в користування на умовах оренди

Рішення №44 Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №45 Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №46 Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №47 Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №48 Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №49 Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №50 Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №51 Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №52 Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №53 Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №54 Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність

Рішення №55 Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність

Рішення №56 Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність

Рішення №57 Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність

Рішення №58 Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність

Рішення №59 Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність

Рішення №60 Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність

Рішення №61 Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №62 Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №63 Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №64 Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

Рішення №65 Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність

Рішення №66 Про затвердження документації із землеустрою

Рішення №67 Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь