Увага! Конкурс на головного спеціаліста з охорони праці та начальника відділу земельних відносин та містобудування

УВАГА, КОНКУРС!

Виконавчий комітет Осипенківськоїсільської  ради  Бердянського району  Запорізької  області  оголошує  конкурс  на  заміщення  вакантних посад:

- головного спеціаліста з охорони праці;

- начальника відділу земельних відносин та містобудування

До  участі  в  конкурсі  допускаються  громадяни  України,  які:

- мають  повну  вищу освіту    за  освітньо-кваліфікаційним  рівнем бакалавра, магістра,  спеціаліста;

-  вільно  володіють  державною  мовою;

-   вміють  працювати  на  персональному  комп’ютері  в  режимі вільного користувача.

Пріорітетним  критерієм  при  відборі  кандидатів  на  посаду  буде  наявність  найбільшого  практичного  досвіду  роботи  в  органах  державної  влади  та  місцевого  самоврядування, не менше 3 років

Претенденти на участь в конкурсі подають наступні документи:

Заяву  про участь  у  конкурсі,  особову  картку  форми  П-2ДС,  копію  диплома  про  освіту,  автобіографію,    дві  фотокартки  розміром  4х6 см,   копію  трудової  книжки  (за  наявності), копію  військового квитка  (за  наявності), копію  1 і 2 сторінок  паспорта  громадянина  України, підтвердження про здачу Декларації осіб, уповноважених на виконання функцій Держави або місцевого самоврядування до Єдиного Державного реєстру Декларацій.

Документи подавати    особисто  за  адресою:  Осипенківська  сільська  рада,  вул. Маріупольське шосе 23,  с.Осипенко Бердянського району  Запорізької  області.

Додаткову інформацію  щодо  основних  функціональних  обов’язків,

розміру  та  умов  оплати  праці  за т. (06153)99146

Заяви  на  участь у  конкурсі  приймаються  протягом  20 календарних днів  з дня  публікації  оголошення  про  проведення  конкурсу.»