Генеральний план

Повідомлення «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с.Осипенко Бердянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.Осипенко Бердянського району Запорізької області (у складі Генерального плану)»

Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Осипенківська сільська  рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – «Генеральний план с.Осипенко Бердянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.Осипенко Бердянського району Запорізької області (у складі Генерального плану)».

Підстава для розроблення: рішення Осипенківської сільської  ради від 25 вересня 2018 року № 8 «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с.Осипенко Бердянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.Осипенко Бердянського району Запорізької області (у складі Генерального плану)».

Замовник: виконавчий комітет Осипенківської сільської ради.

Мета проекту: оновлення з розширенням меж генерального плану та плану зонування території села Осипенко у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради пропонує  територіальній громаді села прийняти активну участь у підготовці пропозицій при розробці Генерального плану села Осипенко.

Порядок і строк внесення пропозицій до Генерального плану с. Осипенко  фізичними та юридичними особами визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі виконкому Осипенківської сільської ради за адресою: 71160 с. Осипенко вул. Маріупольське шосе,23. тел/факс: 06153-99-1-31,  землевпорядник Метлицька   Олена Вікторівна.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – «Генеральний план с.Осипенко Бердянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.Осипенко Бердянського району Запорізької області (у складі Генерального плану)».

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.