Осипенківська громада
Запорізька область, Бердянський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Події

27 грудня 2017 року

Фото без опису

            На базі Осипенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся міжшкільний етап Всеукраїнського конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з  нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський).  Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді.

       Заклади загальної середньої освіти Осипенківської сільської ради - постійні учасники  конкурсу. В цьому році 9 кращих робіт учнів узяли участь в міжшкільному етапі: 6 творчих робіт у номінації «Література» та 3 – у номінації «Історія України і державотворення».

Журі конкурсу відмітило багатогранність, креативність, високий рівень  творчих робіт та визначило трьох переможців:

 • у номінації «Література»:

Водолавська Анастасія Василівна, учениця 6 класу Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

Бубнова Віра Василівна, учениця 9 класу Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст..

 • у номінації  «Історія України і державотворення»:

Петровська Аліна, учениця 11 класу Червонопільської ЗОШ І-ІІІ ст..

Вітаємо  наших переможців та їх педагогічних керівників!

Протокол засідання журі міжшкільного етапу конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»  

 


27 грудня 2017 року

Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти Осипенкіської сільської ради

ПЛАН проведення наради з керівниками закладів освіти Осипенківської сільської ради


15 грудня 2017 року 

       В спортивній залі Осипенківської школи відбувся четвертий баскетбольний турнір Кубок пам’яті О.В.Ковтуна серед команд дівчат середньої вікової групи. В цьому році взяли участь команди Миколаївської ЗОШ (Берестівська ОТГ), Андріївської  РСШ (Бердянський районний відділ освіти) та Осипенківської ЗОШ.

Фото без опису     

     Команди грали за круговою системою. Після жеребкування першими на поле вийшли команди Осипенківської  і Адріївської шкіл. Перемогу отримали господарі майданчика. В зустрічі серед Миколаївської і Осипенківської шкіл впевнену перемогу здобули учениці Осипенківської ЗОШ. Під час третьої гри,  серед команд Андріївської  і Миколаївської шкіл, сильнішими були учениці Андріївської РСШ.  

 

 

Фото без опису

   

 

    У змаганнях зі штрафних кидків перемогла Яковчук Валерія (Миколаївська ЗОШ). У змаганнях з трьохочкової зони перемогла Гич Аліна (Андріївська РСШ), отримала приз. 

  Кращим гравцем турніру визначено Проценко Ілону (Осипенківська ЗОШ), нагороджена міні-кубком та грамотою.

 Призери та переможці отримали баскетбольні м’ячі, солодкі призи,  грамоти та Кубок.

    Тренер команди-переможця  нагороджений грамотою та медаллю.

 

 

Підсумкова таблиця

баскетбольного турніру для дівчат середньої вікової групи

на Кубок пам’яті О.В.Ковтуна

Команда

1

2

3

Очки

Місце

1

Андріївська  СРШ

 

##

11 - 6

6 - 11

2

ІІ

2

Миколаївська ЗОШ

 

6 - 11

##

14 - 26

0

ІІІ

3

Осипенківська ЗОШ

 

11 - 6

26 - 14

#

4

І

 

**************************************************************************************************************************************************

12 грудня 2017 року

Фото без опису      У Новотроїцькій загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів  відбувся очний тур конкурсу "Учитель року - 2018" для вчителів української мови та літератури,  в якому взяли участь 4 переможці заочного етапу: Байбара Зінаїда Миколаївна (Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Погоріла Ольга Петрівна (Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ачкан Лідія Сергіївна (Азовська ЗОШ І-ІІІ ст.), Бойко Лариса Василівна (Андріївська СРШ І-ІІІ ст..). 

Фото без опису     

 

У процесі очного туру кожен із учасників презентував свій педагогічний портрет «Я – вчитель», провів майстер-клас та практичну роботу, обрану в результаті жеребкування.

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Фото без опису

 

      Журі конкурсу відмітило високий рівень підготовки вчителів-філологів, багатогранність використання методів та засобів навчання і за результатами визначило переможців: 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

ІІІ місце посіла Погоріла О.П.,

ІІ місце поділили між собою – Бойко Л.В. та Ачкан Л.С.,  

І місце отримала – Байбара З.М.

 

 

 

 

 

 

Вітаємо Байбару Зінаїду Миколаївну з перемогою!

Бажаємо творчих  успіхів на освітянській ниві!   

 


9 грудня 2017 року 

Фото без опису

На базі Запорізької ЗОШ № 92 пройшов обласний етап ХVIІІ Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика.

В ньому взяли участь 3 учнів закладів освіти Осипенківської сільської ради: Лапшина Карина, учениця 4 класу Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст.., Корчига Поліна, учениця 7 класу  Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст.., Петровська Аліна, учениця Червонопільської ЗОШ І-ІІІ ст..

Вітаємо нашу творчу молодь з високими результатами та бажаємо їм нових звершень на ниві навчання!


7 грудня 2017 року

Фото без опису

На базі Осипенківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів  пройшло змагання вчителів фізичної культури в очному турі конкурсу "Учитель року - 2018",  в якому взяли участь 4 переможці заочного етапу: Захарченко Микола Михайлович (Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Новосела Роман Олександрович (Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сушко Сергій Васильович (Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ст.), Зіньковський Віктор Петрович (Старопетрівська ЗОШ І-ІІ ст.). 

Фото без опису

У процесі очного туру кожен із учасників презентував свій власний досвід та провів майстер-клас.

Журі конкурсу відмітило високий рівень підготовки конкурсантів і за результатами визначило переможців:

 

 

Фото без опису

 

ІІІ місце посів Сушко С.В.,

ІІ місце – Зіньковський В.П.,

І місце поділили між собою Захарченко М.М. та Новосела Р.О.

 

 

 

Вітаємо педагогів Осипенківської громади з високими результатами та бажаємо творчих  успіхів у навчанні підростаючого покоління!   

Підсумковий протокол засідання журі  районного етапу конкурсу «Учитель року-2018» номінація «Фізична культура»


30 листопада – 1 грудня 2017 року

Фото без опису

      На базі Бердянського державного педагогічного університету  (факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти) спільно з Українською асоціацією корекційних педагогів та Компетентнісного центру інклюзивної освіти відбувся науково-методичний семінар «Освіта для всіх: інклюзивний підхід», який об’єднав педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти м. Бердянська, м. Приморська, м. Маріуполя та Бердянського району.

Фото без опису

Учасники ознайомилися із організаційними засадами запровадження інклюзії в закладах освіти (д.п.н., проф. О. І. Гуренко); питаннями педагогічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання (к.п.н., доц. О. В. Ревуцька); дорожньою картою інклюзивного освітнього простору (к.п.н., доц. Н. М. Захарова), індивідуальним навчальним планом та його складовими (к.п.н., ст. викл. Є. Ю. Линдіна). Розглядалися стратегії ефективної взаємодії в інклюзивному класі (к.п.н., доц. Г. О. Лопатіна); психолого-педагогічний супровід дитини з розладами аутичного спектру (к.псих.н., доц. О. В. Сербова)  та особливості розвитку взаємостосунків учнів в інклюзивному класі (ст. викл. Н. М. Анастасова).

Фото без опису

На заході були присутні освітяни Осипенківської громади, які отримали не тільки нові знання, а й консультативну методичну допомогу, підтверджену сертифікатами учасників семінару «Освіта для всіх: інклюзивний підхід».

 

 

 

 

 

 


30 листопада 2017 року 

   На базі Старопетрівської школи І-ІІ ступенів відбувся міжшікільний етап конкурсу ялинкових прикрас "Моя Новорічна мрія. У конкурсі взяли участь школи Осипенківської громади: Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.., Черповонопільська ЗОШ І-ІІІ ст.., Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ст.., Старопетрівська ЗОШ І-ІІ ст. та Бердянська ЗОШ І-ІІ ст..

Фото без опису

   

  Члени журі та всі присутні мали змогу оцінити красу, символічну наповненість, багатогранність та майстерність виконання конкурсних робіт. Журі визнало 25 виробів, які були направленні до м.Запоріжжя для подальшого оформлення містечка «Ялинка Запорізької області – 2018».

    Висловлюємо щиру вдячність батькам та педагогам за чудові роботи!  

 

Фото без опису

     

У рамках заходу також було проведено два майстер-класи: виготовлення новорічної листівки "Дід Мороз" (під керівництвом волонтерів з організації "Острів друзів" м.Бердянськ) та розпис пряників (під керівництвом Жигули О.В.).

 

 

 

Фото без опису

 

Дякуємо відповідальному за проведення заходу керівнику ММО вчителів трудового навчання Осипенківської громади Жигулі Олені Володимирівні, яка провела виставку на високому рівні»!

 

 

 

 

 

 

Протокол засідання журі міжшкільного етапу конкурсу "Моя новорічна мрія"

 


Фото без описуПерші результати участі учнівської молоді громади

у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад

з навчальних предметів

 

 


28 листопада 2017 року 


У м. Приморськ за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" спільно з експертами шведсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації провів семінар-тренінг для керівників ОТГ та їх заступників, начальників відділів освіти ОТГ, директорів закладів освіти ОТГ з Розівського, Бердянського, Приморського, Чернігівського та Приазовського районів.

Фото без опису   

Семінар почався з виступу модератора заходу, директора Департаменту освіти і науки Запорізької державної адміністрації Тетяни Ярославівни Озерової.

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

Про нові вимоги Закону України «Про освіту» для дітей з особливими освітніми потребами розповіла Валентина Володимирівна Хіврич, заступник начальника управління Департаменту освіти і  науки ОДА.

 

 

 

 


Фото без опису

 

Досвідами роботи поділилися директори закладів освіти області Кривко І.О., Македонська С.І., Кондрус О.В., заступники сільських голів Сингур І.М., Дроздова І.І., Ставицька О.С.

 

Цікавим завершення семінару став виступ Айдера Сейтосманова, експерта шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні»

 

 

Фото без опису

 


23 листопада 2017 року

Фото без опису

     На базі  Азовської  ЗОШ І-ІІІст. відбувся  ІІ етап  ХV ІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Він об’єднав учнів Осипенківської,  Берестівської громад та шкіл Бердянського району. 

     У Конкурсі   взяли участь 54 учні, а саме:

 • 15 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Осипенківської сільської ради,
 • 9 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Берестівської сільської територіальної громади,
 • 30 учнів шкіл Бердянського району.

     За результатами  рішення журі 9 учнів наших навчальних закладів посіли призові місця:

 • І місце – Петровська Аліна – 11 клас  (Червонопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
 • ІІ місця – 4 учні:

Лапшина Карина - 4 клас  (Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

Поросюк Єлизавета – 7 клас (Старопетрівська ЗОШ І-ІІ ступенів),

Корчига Поліна – 7 клас (Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

Губанова Анастасія – 11 клас (Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

 • ІІІ місця – 4 учні:  

     Тихонець Олександра – 4 клас (Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

     Черномаз Андрій  – 4 клас (Червонопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

     Ковальова Софія  - 4 клас (Бердянська ЗОШ І-ІІ ступенів),

     Горбенко Аліна – 6 клас (Старопетрівська ЗОШ І-ІІ ступенів).

     За рішенням журі в ІІІ етапі Конкурсу братимуть  участь Лапшина Карина, Поросюк Єлизавета та Петровська Аліна.

Вітаємо  нашу обдаровану молодь!

Протокол засідання журі ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (3-4 класи)

Протокол засідання журі ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (5-8 класи)

Протокол засідання журі ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (9-11 класи)


22 листопада 2017 року

В спортивній залі Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли змагання з шахів з метою подальшого розвитку гри серед школярів громади, підвищення майстерності учнів, а також для відбору кращих шахістів  для поїздки на обласні змагання. 

Фото без опису

За результатами змагань напруженої боротьби гри в шахи переможцями стали учні

Осипенківської ЗОШ - І місце,

Новопетрівської ЗОШ - ІІ місце,

Червонопільської ЗОШ - ІІІ місце.

 

Серед шкіл І-ІІ ступенів переможцями стали учні Старопетрівської ЗОШ.

 

Фото без опису

 

Кращими шахістами стали Мельничук Микита -

учень Осипенківської ЗОШ і

Кобзар Ольга - учениця Новопетрівської ЗОШ.

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


22 листопада 2017 року

В спортивній залі Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли змагання з настільного тенісу серед шкіл Осипенківської сільської ради І-ІІІ і І-ІІ ступенів. Змагання проводилися з метою подальшого розвитку настільного тенісу серед школярів громади, підвищення майстерності учнів і для визначення команди для поїздки на обласні змагання. 

Фото без опису

 

  Кращих результатів досягла команда Новопетрівської ЗОШ.

Змагання закінчилися з такими результатами:

 

-Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце

-Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце

-Червонопільська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце

 

Серед шкіл І-ІІ ст. перше місце зайняла Старопетрівська ЗОШ. 

Визначено кращих гравців з настільного тенісу: Шевченко Тетяна - учениця Новопетрівської школи і Рогозний Андрій- учень Червонопільської школи.

Фото без опису Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Перші результати участі учнівської молоді громади у ІІ етапі VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

                                                                   Фото без опису

 На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 24.10.2017 № 0681 «Про  проведення  другого та підготовку до третього  етапу VІІІ Міжнародного мовно–літературного конкурсу імені Тараса Шевченка  у 2017/2018 н.р.», з метою підвищення загальної мовної культури 9 листопада 2017 року  на базі Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап Конкурсу.

У Конкурсі   взяли участь 36 учнів, а саме:

 • 10 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Осипенківської сільської ради,
 • 8 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Берестівської сільської територіальної громади,
 • 18 учня шкіл Бердянського району.

За результатами  рішення журі з  8 учасників  - 4 учні наших навчальних закладів посіли призові місця:

 • ІІ місце – Тарасюк Ксенія - 8 клас  (Червонопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів),
 • ІІІ місця – 3 учні:  

Новак Аліна – 6 клас (Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),

Кіпріянова Віталіна – 7 клас (Старопетрівська ЗОШ І-ІІ ступенів),

Петровська Аліна  - 11 клас (Червонопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

За рішенням журі в ІІІ етапі Конкурсу братиме участь Тарасюк Ксенія Василівна.

Вітаємо  нашу обдаровану молодь з високими результатами та бажаємо    постійно відкривати для себе яскравий і великий світ знань!   

Протоколи Конкурсу


1 листопада 2017 року

Відбулася нарада заступників директорів з навчальної роботи закладів загальної середньої освіти Осипенківської сільської ради

 

ПЛАН проведення наради заступників директорів з НР закладів освіти ВК Осипенківської сільської ради

 


26 жовтня 2017 року

Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти Осипенкіської сільської ради

ПЛАН проведення наради з керівниками закладів освіти Осипенківської сільської ради


18 жовтня 2017 року 

На базі Новопетрівського ДНЗ "Колосок" відбулося засідання ММО вихователів та музичних керівників закладів дошкільної освіти на тему: "Формування основ безпеки поведінки в надзвичайних ситуаціях у дітей дошкільного віку". У рамках методичного об'єднання відбулися відкриті заняття на тему "Безпека малюка" вихователів Мухаметкалієвої Оксани Генадіївни ( І молодша група) та Вовк Тетяни Миколаївни (різновікова група). 

Фото без опису

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

Керівник ММО вихователів та музичних керівників ДНЗ Лозова Світлана Анатоліївна провела ділова гру для вихователів на тему: "Створення в ДНЗ безпечного середовища для дитини".


13 жовтня 2017 року

        На базі Новопетрівської ЗОШ І-ІІІст. пройшли  змагання  з міні-футболу у залік 73-ї спартакіади учнів Осипенківської сільської ради. У змаганнях взяли участь команди п’яти  шкіл Осипенківської сільської ради.

 Фото без опису

 Підводячі підсумки змагань директор ДЮКФП Перетятько М.П. нагородив школи, згідно зайнятих місць:

За І-місце Новопетрівську ЗОШ- керівник Захарченко М.М.;

За ІІ- місце Червонопільську ЗОШ- керівник Сукравцев В.О.

За ІІІ-місце Осипенківську ЗОШ- керівник Воронич С.В.

Фото без опису

 

Серед шкіл І-ІІ ступенів:

За І-місце Старопетрівську ЗОШ- керівник Зіньковський В.П. 

За ІІ-місце Бердянську ЗОШ- керівник Данда В.Ю. 

       Були визначені кращі гравці та воротарі з обох підгруп. Серед команд шкіл І-ІІ ст. кращим гравцем визнано учня Бердянської команди Данила Войну, воротарем -  Розкевича Єгора  з команди Старопетрівської школи. Серед команд шкіл І-ІІІ ст. кращим гравцем визнано Атояна Артака, воротарем – Півнюка Станіслава, членів команди Новопетрівської школи.  

Фото без опису

 

 

 

 

 

*********************************************************************************************************************************************************


ВІТАЄМО!

Фото без описуГУБСЬКУ ГАННУ ПЕТРІВНУ,

завідуючу ДНЗ "Пізнайко" з днем народження та 50-річчям трудової діяльності. Дякуємо за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління! 

Фото без опису

 

Нехай старання ваші і труди

Помножать успіх в нашім колективі,

Живіть в добрі і радості завжди,

Та будьте все життя щасливі!


 

 


2 жовтня 2017 рік

ВІТАЄМО!

Фото без описуВсіх учасників І (шкільного) етапу Всеукраїнських олімпіад, творчих успіхів, подальшого підкорення вершин предметних наук та високої результативності знань у чесній змагальній боротьбі, а вчителям – членам журі – об’єктивно оцінити знаннєво-творчі можливості учасників.

 

Відділ освіти ВК ОСР

 


Вітаємо!

ЛФото без описуауреата обласної педагогічної премії Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Стельмаченко Олену Михайлівну, вчителя початкових класів Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області. Нехай у Вашій нелегкій, але такій потрібній роботі завжди буде місце творчості та натхненню!​

 

 


28 вересня 2017 року

          Освітяни Осипенківської сільської ради провели святкові заходи, присвячені Дню вчителя та вихователя. Найкращих педагогів нагородили Подяками та Грамотами Департаменту освіти Запорізької ОДА, районної ради та відділу освіти ВК ОСР. Родзинкою святкування стали виступи колективів п'яти загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів громади. Вітали педагогів голова Осипенківської сільської ради Валентин Смага, начальник відділу освіти ВК ОСР Лариса Яковенко, голова районної ради Жанна Васильчик та її заступник Микола Закоморний, помічники народного депутата України Олександра Пономарьова Алла Токарева та Юрій Люцканов.

Фото без опису

 

Фото без опису

За  сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління та за підсумками 2016-2017 навчального року Грамотами Департаменту освіти та науки ЗОДА нагороджені: Катрич Т.І. - Червонопільська ЗОШ; Перетятько О.А., Пилипенко І.М., Погоріла О.П., Коржак А.С. - Осипенківська ЗОШ; Лутчак Г.П. - Новопетрівська ЗОШ; Ткаченко А.В., Убакова Ю.М. - Новопетрівський ДНЗ "Колосок".

 


15 вересня 2017 року

Мешканці Осипенківської сільської ради урочисто відзначили День визволення села Осипенко.

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

Яскраво і весело відбувся конкурс малюнку на асфальті серед учнів Осипенківської ЗОШ. Компетентне жюрі оцінило всі роботи дітей, але особливо відзначило малюнки учнів 10 (кл.кер. Стасюк Н.М.), 7-Б (кл.кер.Солонська О.А.) та 4-Б (кл.кер.Коржак А.С.) класів.

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

Позитивного настрою додав урочистий мітинг та яскравий концерт, у якому взяли участь Духовий оркестр Новопетрівської філії Осипенківської ДМШ, історико-краєзнавча студія "Джерельце" (с.Осипенко), колективи Осипенківського будинку культури "Колорит" та "Містерія", танцювальна група Червонопільського будинку культури, вокальні колективи "Обрій" та "Вінтаж" Осипенківського сільського клубу та вокалісти Дядюн Валерія, Гладущенко Галина (Червонопільської ЗОШ), Бубнова Віра, Таращенко Дарина, Шевченко Тетяна (Новопетрівська ЗОШ).

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*********************************************************************************************************************************************************

7 вересня 2017 року

     На базі дитячого садка "Казка" (м.Бердянськ) пройшли щорічні "Вересневі зустрічі" для працівників дошкільних закладів, які традиційно організував Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Пріоритетною темою для обговорення стали "Основні орієнтири розвитку системи дошкільної освіти в Запорізькій області на 2017-2018 н.р.".

Фото без описуУ семінарі взяли участь представники дошкільних закдадів м.Бердянська, Бердянського та Приморського районів.

Кандидат педагогічних наук, старший викладач, представник ЗОІППО Самсонова Олена Олександрівна окреслила основні вектори розвитку дошкільної освіти Запорізького краю.

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

Також у заході брала участь Любов Василівна Яковенко, поетеса, автор методичних видань, промоутер видавництва "Ранок", яка прокоментувала нові доробки видавництва.

 

 

 

 

 

 

 

*********************************************************************************************************************************************************

1 вересня року

Фото без опису

 

У школах Осипенківської сільської ради пролунали перші дзвоники.

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

Навчальний рік розпочався для 858 учнів.

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

В цьому році вперше поріг школи переступили 107  першокласників.

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

Для них відкрилася нова сторінка життя, наповнена великими перемогами та досягненнями! 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Фото без описуВідділ освіти виконавчого комітету Осипенківської сільської ради вітає всіх учнів та працівників освіти з початком нового навчального року 2017!

 

*********************************************************************************************************************************************************

28 серпня 2017 року

відбувся семінар-практикум

"Здоров'язбережувальні технології  як необхідна умова

співпраці учня та вчителя"

Проводила:  Знаємська Т.О., керівник реабілітаційного центру "Атлант"

Початок: 10.00

Місце проведення: Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Присутні вчителі Берестівської ОТГ та вчителі Бердянського району.

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*********************************************************************************************************************************************************

28 серпня 2017 року

о 9.00 відбулася серпнева конференція

"Розвиток освіти Осипенківської територіальної громади

на 2017 - 2018 навчальні роки"

Фото без опису

Фото без опису      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

Фото без опису

*********************************************************************************************************************************************************

23 серпня 2017

року відбулося МО вчителів світової літератури

"Дослідницька майстерня сучасного вчителя літератури"

за участю вчителя-методиста Розенкової Світлани Валентинівни м.Запоріжжя

Початок: 10.00

Місце проведення: Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ст. 

Присутні вчителі Берестівської ОТГ та вчителі Бердянського району.

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь