Зразковий ансамбль естрадного танцю "Містерія"

Зразковий ансамбль естрадного танцю «Містерія»

Керівник: Гіжа Дарина Юріївна

Ансамбль естрадного танцю «Містерія» був створений у вересні 2005 року на базі Осипенківського сільського будинку культури, під керівництвом Мандрик Олени Олександрівни.

Протягом 5 років зростав творчий та виконавчий рівень ансамблю, його професійний потенціал. Колектив виступав на культурних закладах різного рівня та набирався досвіду на конкурсах і фестивалях. Тому справедливою нагородою за таку кропітку працю стало присвоєння колективу звання «Зразковий аматорський колектив» 28 вересня 2011 року Постановою колегії управління культури і туризму Запорізької обласної державної адміністрації.

У вересні 2011 року на посаду керівника колективу прийнято Савон Анастасію Олександрівну, а балетмейстером – Сорочинець Дарину Олексіївну. Молоді фахівці  впевнено тримають той високий рівень, який був досягнутий на протязі шести років, Мандрик Оленою Олександрівною. Зміна керівництва стала новим поштовхом до здобуття все більших та яскравіших перемог колективу на конкурсах та фестивалях високого рівню.

У лютому 2013 року колектив очолила молода та амбіційна Кічігіна Олена Олександрівна, яка значно розширила репертуар колективу та за допомогою своїх професійних навичок підвищила хореографічну майстерність його учасників.

У 2015 році зразковий ансамбль естрадного танцю «Містерія» відсвяткував свій 10-річний ювілей грандіозним святковим концертом, який запам’ятався всім його глядачам яскравими професійними виступами дітей та неймовірними позитивними емоціями.

У серпні 2015 року керівником ЗАЕТ «Містерія» і балетмейстером повертається Балабаєва ( Сорочинець) Дарина Олексіївна. Під керівництвом цього професіонала колектив зміг досягти значних успіхів у своїй творчій діяльності та отримав за це заслужені нагороди.

У лютому 2017 року керівником зразкового ансамблю естрадного танцю «Містерія» стала молода та цілеспрямована Гіжа Дарина Юріївна, випускниця цього ж колективу. Вона прийшла у життя колективу з великою кількістю ідей для нових хореографічних композицій, які й зараз продовжує втілювати в життя.

Колектив працює в таких напрямках хореографії, як ритміка, гімнастика, основи класичного та народно-сценічного танцю, вивчення різних спрямувань сучасної хореографії та акторської майстерності.

На сьогодні в колективі функціонують чотири вікові групи: підготовча(4-6 років), молодша(6-8 років), середня(8-12 років) та старша(12-18років).

За весь період існування колектив ставав лауреатами та дипломантами районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів, найвизначнішими з яких є:

• Обласний фестиваль-конкурс «Зорепад» м. Запоріжжя, 2014 рік фіналіст;
  • Обласний конкурс «Таланти твої, Україно» м. Запоріжжя, 2012, 2013 роки фіналіст;
  • Обласний регіональний конкурс патріотичного напрямку, диплом II          ступеня;
  • II Всеукраїнський фестиваль «Алегро Хортиці», 2009 р.,  м. Запоріжжя;
  • Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Золота осінь», м. Київ, 2010 р., диплом I ступеня;
  • Фіналіст Міжнародного фестивалю-конкурсу «Морський коник» м. Дніпропетровськ, 2011 р.;
  • Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Віра, Надія, Любов», м. Запоріжжя, 2011 рік, диплом I ступеня;
  • Міжнародний фестиваль танцю «Мегаполіс» м. Харків, 2013 рік, диплом III ступеня
  • Міжнародний фестиваль творчості «Срібна хвиля», м. Бердянськ 2014 рік, диплом III ступеня.
  • Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Імперія зірок", м. Дніпро, 2018 рік, лауреат II  ступеня.
  • Регіональний формум-фестиваль хореографічного мистецтва ім. А. К. Саркісянца "BERDANCE 2018" , м. Бердянськ, 2018 рік, диплом II  ступеня( старша, середня і молодша група);
  • фестиваль дитячої та молодіжної творчості Азовського краю "Вічна весна" , м. Бердянськ, 2018 рік, , диплом II ступеня;
  • фестиваль талантів Приазов’я «Мозаїка сонячних сердець», м. Бердянськ, 2018 рік, диплом I ступеня.