Звіт поліцейських офіцерів громади за 2021 рік

Територія Осипенківської територіальної громади налічує 7 населених пунктів, на яких наказом Бердянського РВП ГУНП в Запорізькій області створено 1 поліцейську дільницю, одну з яких обслуговує два поліцейські офіцери громади - Олександр Нестеров та Андрій Корнет.

У грудні 2021 року на засіданні виконавчого комітету Осипенківської сільської ради поліцейські офіцери громади прозвітували про результати роботи за   2021 рік. Офіцерами громади проводиться робота по охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю на території Осипенківської сільської ради. Проводиться профілактична робота серед осіб, які вчиняли насильство в сім`ї спільно з КУ «Центр надання соціальних послуг», відділом соціального захисту населення та службою у справах дітей Осипенківської сільської ради.

Протягом 2021 року поліцейськими офіцерами громади проводилась робота по охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю на території Осипенківської ОТГ.  Також проводилась профілактична робота серед осіб, які вчиняли насильство в сім`ї (поставлено на облік 64 особи) з ними протягом 2021 року проводилися індивідуально-профілактичні бесіди.

Також поліцейськими офіцерами громади  проводились патрулювання лісосмуг, щодо виявлення та недопущення фактів незаконної порубки лісових насаджень, відвідування сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, профілактичної роботи в торгівельних закладах, щодо дотримання карантинних обмежень, проводились бесіди  з учнями в навчальних закладах на теми – булінгу, його видів та  шляхів подолання, безпеки дорожнього руху та безпечної дороги до навчального закладу, профілактики вчинення правопорушень. За запрошенням вчителів взято участь у проведенні уроків правознавства, серед учнів старших класів.

Проводилась робота серед населення, щодо дотримання правил благоустрою та недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ.

Основними завданнями ПОГ є заходи по профілактиці правопорушень, охороні публічного порядку і забезпечення громадської безпеки, боротьбі зі злочинністю, пияцтвом, наркоманією, роботі з особами, які допускають правопорушення у сфері сімейно-побутових відносин, неповнолітніми правопорушниками, батьками та особами, що їх замінюють, які негативно впливають на виховання дітей.

В основу нового підходу до діяльності поліції покладена те, що поліцейська діяльність має здійснюватися відповідно до потреб населення та на основі партнерських відносин з ним. Поліція працює з метою розв’язання соціальних проблем (філософія community policing). Рівень довіри населення до поліції є основним критерієм ефективності діяльності органів і підрозділів поліції.

Головною ціллю як безпекових проєктів так і плідної співпраці поліцейських з громадою є зниження правопорушень будь-якого типу, створення безпекових осередків на території громади та розвиток правової обізнаності серед населення.

За 2021 рік ПОГ відвідано 73 сім'ї, що опинилися в складних життєвих обставинах;

Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей  за ст. 184 КУпАП складено 12 адміністративних протоколів;   Вчинення домашнього насильства за ст. 173-2 КУпАП складено 40 адміністративних протоколів;

Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб ст.183 КупАП складено 13 адміністративних протоколів;

Порушення правил адміністративного нагляду ст.187 КУпАП  складено 16 адмінпротоколів;

Дрібне хуліганство ст.173 КУпАП  складено 9 адміністративних протоколів;

Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях ст.175-1 КУпАП складено 6 адміністративних протоколів;

Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення ст.176 КУпАП складено 2 адмінпротоколи;

Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді  ст.178 КУпАП  складено 2 адмінпротоколи;

Проведено профілактично-роз'яснювальні роботи у навчальних закладах (дошкільні - 3; загальноосвітні - 4);

Перевірено 56 осіб, що вчиняють домашнє насильство;

24 кривдника взято на облік;