Конкурс на заміщення вакантної посади начальника юридичної особи публічного права «Фінансовий відділ Осипенківської сільської ради».

Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника юридичної особи публічного права «Фінансовий відділ Осипенківської сільської ради».

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Вимоги до компетентності

Повинен знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про запобігання корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, Бюджетний та Податковий кодекси України, «Про публічні закупівлі», «Про звернення громадян», «Про захист персональних даних», «Про доступ до публічної інформації», наказів Міністерства фінансів України та Державної казначейської служби України, постанови Кабінету Міністрів України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України,  інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються діяльності відділу.

Знання сучасних інформаційних технологій:

досвідчений користувач програмних комплексів з ведення бухгалтерського обліку та складання звітності, Microsoft Office (Word, Excel) або іншими альтернативними пакетами, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, системою ProZorro, знання сучасних технологій з електронного урядування, вільне користування інформаційно-телекомунікаційними технологіями.

Ділові якості:

- навички управління та контролю;

- оперативність та вміння розподіляти роботу;

- вміння обґрунтовувати власну позицію;

- уміння працювати в команді;

- аналітичні здібності.

Претенденти на участь у конкурсі подають наступні документи:

заяву про участь у конкурсі,

особову картку форми П-2ДС,

копію диплома про освіту,

автобіографію,

дві фотокартки розміром 4х6 см,

копію трудової книжки (за наявністю),

копію військового квитка (за наявністю),

копію 1-ї і 2-ї сторінок паспорта громадянина України,

підтвердження про здачу Декларації осіб, уповноважених на виконання функцій Держави або місцевого самоврядування до Єдиного Державного реєстру Декларацій.

Документи подавати особисто за адресою: Осипенківська сільська рада, вулиця Маріупольське шосе, 23, село Осипенко Бердянського району Запорізької області. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається сільською радою. Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 15 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу. Телефон для довідок 066-186-10-92 або 06153-99-1-46