Осипенківська громада
Запорізька область, Бердянський район

ОГОЛОШЕННЯ ТА ВАКАНСІЇ

 

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ОСИПЕНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

сільського голови

04 вересня 2018 року                                                                                       №118

Про скликання чергової

сесії сільської ради

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації»,

  1. Скликати чергову сесію сільської ради восьмого скликання  25 вересня 2018 року о 10-00 годині в приміщенні сільської ради.

                   На розгляд сесії винести  наступне питання:

- Про роботу сільських бібліотек

                   Доповідає: Жила М.М. – заступник сільського голови

 • Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Осипенківської сільської ради на 2018 рік затвердженої рішенням сесії  від 20.03.2018 р. №3 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Осипенківської сільської ради (ОТГ) Бердянського району Запорізької області»

                   Доповідає: Нестеревич Я.Г. – заступник сільського голови

 • Про внесення змін до переліку об’єктів (заходів) соціально-економічного розвитку Осипенківської сільської ради, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

                   Доповідає: Нестеревич Я.Г. – заступник сільського голови 

 • Про Програму благоустрою населених пунктів Осипенківської сільської ради Бердянського району

Доповідає: Агейкин О.В. – заступник сільського голови

 • Про затвердження об’єктів  встановлення камер відоспостережень

Доповідає: Агейкин О.В. – заступник сільського голови

 • Про внесення змін до штатного розпису

Доповідає: Яковенко Л.М. – начальник відділу освіти

 • Про внесення змін до рішення сесії Осипенківської сільської ради від 20.12.2017 року № 6 «Про бюджет ОТГ Осипенківської сільської ради на 2018 рік»

Доповідає: Синєок І. О. - начальник відділу фінансів.

 • Про внесення змін до бюджетних призначень.

Доповідає: Синєок І. О. - начальник відділу фінансів

 • Про надання земельної ділянки в оренду /вул.Пушкіна, 5, Гавяз М.І./

Доповідає: Гаденко О.Л. – голова постійної комісії

 • Про затвердження розміру плати батьків за навчання в Осипенківській дитячій музичній школі 

Доповідає: Гугунська Л.І. – директор ДМШ

 • Різне

2. Доручити діловоду  сільської ради Сохань С.В. в телефонному режимі запросити депутатів сільської ради на засідання сесії.

Сільський голова                                                                               В.І.Смага

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

щодо санітарних норм при використанні хімічних засобів захисту рослин

Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради повідомляє, що 21 липня 2017 року о 10-00 відбувся конкурс "Про визначення переможця конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності майна" об'єкти: 

- земельна ділянка площею 0,0281 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для обслуговування торгівельного павільйону, яка розташування за адресою: с.Новопетрівка вул.Центральна, 80 (комунальна власність Осипенківської сільської ради), Бердянський район, Запорізька область;

- зовнішні мережі теплопостачання Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст. та ДНЗ "Колосок" за адресою: с.Новопетрівка, вул.Центральна, Бердянський район, Запорізька область.

Переможцем конкурсу оголошено ТОВ "Некос+".

 

 

14 серпня 2017 року виконавчим комітетом Осипенківської сільради була подана заявка на конкурс від Світового банку «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей», який впроваджується Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України».

Заявкою  передбачено створення центру психолого-реабілітаційної допомоги внутрішньо переміщеним особам, ветеранам АТО та членам їх сімей «Здоров’я» на базі Осипенківської амбулаторії загальної практики сімейної у с.Осипенко.

Робота Центру «Здоров’я» дасть змогу відвідувачам:

 • знизити рівень тривоги;
 • стабілізувати емоційний стан;
 • покращити стосунки з близькими та оточуючими;
 • підвищити рівень здатності приймати рішення і планувати майбутнє;
 • набути навичок з подолання страхів;
 • навчить розрізняти почуття, знаходити способи їх вираження, переживати втрати.

У разі перемоги нашого проекту, роботи по ньому розпочнуться вже у 4 кварталі 2017 року та триватимуть до 2 кварталу 2019 року. Загальний бюджет проекту близько 200 000 USD.

Сподіваємось, що в нашій громаді з’явиться сучасний центр для надання психолого-реабілітаційної допомоги.

___________________________________________________________________________________________________________________

Повідомлення про оприлюднення проекту Статуту територіальної громади Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області

Проект Статуту територіальної громади Осипенківської сільської ради розміщений  на офіційному сайті Осипенківської сільської ради http://www.osypenko.rada.org.ua.

Запрошуємо вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проекту Статуту територіальної громади Осипенківської сільської ради.

Зауваження та пропозиції надаються до Осипенківської сільської ради та виконавчого комітету Осипенківської сільської ради за адресами:

 • 71160, с.Осипенко, вул.Маріупольське шосе, 23, каб. №1 (секретаря сільської ради);
 • 71170, с.Червоне Поле, вул.Центральна, 220, каб. №1 (старости Червонопільського старостинського округу);
 • 71162, с.Новопетрівка, вул.Центральна, 38 каб. №1 (старости Новопетрівського старостинського округу)
 • E-mail: osipenkosilrada@meta.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 19.10.2017 року у письмовій та/або електронному вигляді.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Автономізація: як медзаклади будуть приєднуватись до реформи

03 / Січень, 2018

 

Минулого тижня Президент підписав закон, що дав старт медичній реформі, а Уряд ухвалив ключові документи, які дозволять розпочати системні зміни. Основне завдання на перше півріччя 2018 року — реорганізувати заклади ПМД з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства. Іншими словами — автономізуватися.

Для чого медзакладам автономізуватися

Автономізація — це обов’язкова умова, оскільки тільки медичні заклади у статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.

Комунальні некомерційні підприємства є неприбутковими, тобто метою їх діяльності є не отримання прибутку, а надання послуг з охорони здоров’я населенню.

Як неприбуткові підприємства, заклади не будуть платниками податку на прибуток і зможуть самостійно розпоряджатися отриманими коштами. У тому числі, вільно встановлювати розмір заробітної плати для медичних та інших працівників.

Як відбуватиметься перехід від субвенції до прямих виплат

Перший квартал 2018 року — час для місцевої влади та медичних закладів первинної ланки на підготовку до впровадження нової моделі фінансування та нових стандартів надання послуг.

Депутати Верховної Ради вирішили на перехідний період (2018-2019 роки) залишити обидві системи фінансування — медичну субвенцію і прямі виплати за договорами з НСЗУ. Тому до початку прямих виплат з державного бюджету за договорами з НСЗУ заклади первинної ланки (в тому числі автономізовані) будуть фінансуватися за рахунок медичної субвенції, як і раніше.

Заклади, які не автономізуються та не укладуть договори з НСЗУ, будуть до кінця 2018 року фінансуватися за рахунок медичної субвенції. Відповідно заробітні плати лікарів будуть прив’язані до тарифної сітки.

Медичні заклади зможуть приєднуватися до реформи тільки групами — тобто одразу весь район, місто або ОТГ. Це зумовлено тим, що субвенція виплачується на бюджет, і відповідно може бути скасована повністю для цього бюджету, а не окремого закладу.

Отже, для приєднання до реформи всі заклади охорони здоров’я, які фінансуються з бюджету району, міста або ОТГ мають бути автономізовані, підключені до електронної системи охорони здоров’я і відповідати Табелю оснащення для надання ПМД.

Приватні практики первинної допомоги (лікарі-ФОП та приватні заклади) можуть укласти договір та розпочати роботу з НСЗУ в будь-який момент з моменту запуску роботи Служби.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги депутатів Осипенківської сільської ради!

Згідно з розпорядженням сільського голови №66 від 07.05.2019 року "Про скликання позачергової сесії сільської ради" засідання тридцять шостої (позачергової) сесії сілсьької ради відбудеться 10 травня 2019 року о 10-00 годині в залі засідань за адресою: вулиця Маріупольське шосе, 24 село Осипенко.

Порядок денний:

1.Про відміну рішення 34 сесії Осипенківської сільської ради VIII скликання від 26 березня 2019 року №13 "Про припинення комунального підприємства "Червонопільський сількомунгосп", код ЄДРПОУ 30977766, шляхом ліквідації за рішенням власника"

2.Про передачу в оперативне управління та на баланс комунального майна.

3.Про внесення доповнень до Програми розвитку освіти Осипенківської сілсьької ради на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сесії 11.01.2017 року №13.

4.Про внесення змін до Програми "Охорони здоров'я населення Осипенківської сільської ради на 2019-2021 роки".

5.Про затвердження Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету та бюджету ОТГ.

6. Про внесення змін до рішення сесії Осипенківської сільської ради від 21.12.2018 року №20 "Про бюджет об'єднаної територіальної громади Осипенківської сільської ради на 2019 рік".