Конкурс на заміщення вакантної посади: директора Червонопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Осипенківської сільської ради

УВАГА, КОНКУРС!

Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: директора Червонопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Осипенківської сільської ради

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Червонопільська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області (вул. Центральна, 131,  село Червоне Поле, Бердянський район, Запорізька область, 71170).

Найменування посади та умови праці:

Директор закладу освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету МіністрівУкраїни від 14.12.2016 № 974 «Про внесеннязмін у додаток 2 до постанови Кабінету МіністрівУкраїни від 30.08.2012 №1298» та від 28.12.2016 №1037 «Про оплату праціпрацівників установ та організацій окремих галузей бюджетної сфери», статті 3 Закону України від 06.12.2016 №1774–VІІІ «Про внесеннязмін до деяких законодавчих актів України».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу освіти

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

- заява про участь уконкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянинаУкраїни;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складенийу довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Місце та строк подання документів:

Документи приймаються з 30.04. 2021 року по 20.05.2021 року з 9 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. у кабінет відділу освіти, культури та спорту Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області (вулиця Маріупольське шосе, 23, село Осипенко, Бердянський район, Запорізька область, 71160).

Конкурсний відбір складається з таких стадій:

- оголошення конкурсу на заміщення посади керівника закладу освіти;

- подання документів учасниками конкурсного відбору на посаду керівника закладу освіти;

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством

вимогам;

- допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

- ознайомлення кандидатів із закладом освіти, йоготрудовим колективом та

Представниками батьківського самоврядування закладу;

- конкурс серед претендентів на посаду керівника закладу освіти;

- надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Дата та місце проведення конкурсного відбору:

За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомленні додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Лащенко  Альона  Вікторівна, 0661192261, osvitaosypenko@gmail.com