Інформація!

Матеріальна допомога надається громадянам, які зареєстровані на території Осипенківської сільської територіальної громади та беруть чи брали безпосередню участь у бойових діях  та перебувають чи перебували на службі в підрозділах Міністерства оборони України, Національної гвардії України, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях.

Матеріальна допомога надається за рахунок коштів, передбачених у місцевому бюджеті на поточний рік, але не більше ніж один раз на рік.

Підставою для надання матеріальної допомоги є заява громадянина (зразок заяви додається до Порядку) до голови комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям Осипенківської територіальної громади та пред’являє копії наступних документів:

- особиста заява (додається до Порядку), або заява від члена сім’ї, в якій вказується прізвище, ім’я, по батькові заявника, його адреса, номер телефону та мотиви звернення;

- копія паспорту (перша, друга сторінки і сторінка, де зазначено місце реєстрації), у випадку подання паспорта у вигляді ІД-картки додається копія довідки про місце реєстрації особи.

- копія витягу з реєстру територіальної громади про реєстрацію місця проживання особи на території громади;

- копія дійсної довідки внутрішньо переміщеної особи (подають внутрішньо переміщені особи) - за наявності;

- копія реєстраційного номера облікової картки платника податків особи;

- військовий квиток;

-довідка, що підтверджує дійсне перебування на службі особи, яка бере чи брала  участь у бойових діях, видана не пізніше як 30 календарних днів до дня подання документів ;

- реквізити банківського рахунку особи, відкритого в банку;

- інші документи, необхідні для прийняття рішення.