Оголошення про склад конкурсної комісії

УВАГА
          Осипенківською сільською радою 24.09.2021року прийнято рішення №9 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Осипенківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Осипенківської сільської ради та початок формування персонального складу конкурсної комісії».
Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Осипенківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Осипенківької сільської ради.
До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості(по 3особи):
представники Осипенківської сільської ради;
представники трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Осипенківський центр первинної медико – санітарної допомоги» Осипенківської  сільської ради, обрані на загальних зборах трудового колективу;
представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

ОГОЛОШЕННЯ
           Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Осипенківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Осипенківської сільської ради та просить відповідні організації надати кандидатури до складу конкурсної комісії.