Новини Осипенківської сільської ради

01 Грудня, 2020 р., 14:27
Громадська організація зі статусом юридичної особи повинна мати свій статут який, при створенні організації затверджується установчими зборами.
30 Листопада, 2020 р., 11:24
В рамках проведення інформаційно-просвітницької кампанії щодо розвитку патронату над дитиною в межах реформи деінституалізації в регіонах, Міністерством соціальної політики України у співпраці з проєктом "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe), який реалізується Alinea International за підтримки Уряду Канади, та Міжнародною благодійною організацією "Партнерство "Кожній дитині", пропонуємо ознайомитись з матеріалами.
30 Листопада, 2020 р., 10:30
29 листопада 2020 року 100-літній ювілей відсвяткувала жителька с.Старопетрівка Шевченко Варвара Кононівна.
30 Листопада, 2020 р., 10:04
Легалізація зайнятості: наслідки та відповідальність
28 Листопада, 2020 р., 15:01
        27 листопала 2020 року поліцейським офіцерам Олександру Нестерову та Андрію Корнету було вручено службовий автомобіль, який наша ОТГ мала змогу отримати в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади».
25 Листопада, 2020 р., 10:39
28 листопада 2020 року в Україні  щорічно вшановується День пам'яті жертв голодоморів. Голодомор – це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу. Вшанування пам'яті жертв Голодомору є справжнім запобіжником повторення подібних трагедій у майбутньому.