Новини Осипенківської сільської ради

11 Грудня, 2020 р., 09:09
Обираємо самозайнятість
10 Грудня, 2020 р., 14:37
09 грудня 2020 року в Осипенківській сільській раді відбулося спільне засідання постійних комісій Осипенківської сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, екології та використання природних ресурсів і економічного розвитку об’єднання громади, комунальної власності та державної регуляторної політики.
09 Грудня, 2020 р., 13:53
ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!
09 Грудня, 2020 р., 09:52
08 Грудня, 2020 р., 08:05
«Здолаємо  насильство разом»
07 Грудня, 2020 р., 11:56
Сільськогосподарська дорадча служба ГО «Офіс перспективного розвитку» запрошує виробників сільськогосподарської продукції, представників інших видів бізнесу, що ведуть свою діяльність у сільській місцевості Запорізької області, представників органів місцевого самоврядування ОТГ прийняти участь у заході Бізнес-школа "Розвиток підприємництва у сільській місцевості", який організовано за проєктом «Сталий розвиток сільських громад: синергія освіти та практичних рішень» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.