Новини Осипенківської сільської ради

11 Червня, 2024 р., 15:28
У Німеччині провів зустріч із Федеральним президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром.
10 Червня, 2024 р., 11:09
Робота Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні» набирає обертів. В Запорізькій області вже є перший успішний кейс участі в проєкті. Завод «СПД Петров» виробляє обладнання для тваринницьких ферм. Виробничі потужності базувалися в Оріхові і були зруйновані під час одного з ворожих обстрілів. Геннадій Петров разом з колективом зміг релокувати завод до Запоріжжя. Щоб знайти нових покупців, підприємець вирішив доєднатися до платформи «Зроблено в Україні». В перший місяць участі в програмі продажі збільшилися на 20%. Платформа «Зроблено в Україні» спрямована на підтримку українських виробників.
01 Червня, 2024 р., 13:19
Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День Захисту Дітей бажаю кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.
31 Травня, 2024 р., 13:55
Вітаю батьків, учнів, директорів та педагогічні колективи закладів освіти нашої громади зі святом Останнього дзвоника! Нехай сьогоднішній день буде наповнений радістю, сміхом і незабутніми моментами. Хай ваше майбутнє буде яскравим і успішним в цей нелегкий для нас час ! Зі святом!
28 Травня, 2024 р., 12:34
28 травня - День поліцейського офіцера громади.
22 Травня, 2024 р., 09:42
ВІТАЄМО учнів закладів загальної середньої освіти Осипенківської сільської ради з ПЕРЕМОГОЮ на обласному етапі фестивалю "Моральний вчинок" !
16 Травня, 2024 р., 09:51
День вишиванки у 2024 році став для нас непростим, але я вітаю Вас, бажаю якнайшвидшої перемоги України над ворогом! І нехай червоний візерунок вишиванки нагадує кожному українцю про те, якими жертвами нам дається ця перемога! Ми всі повинні пам’ятати, щоб війна не повторилася, треба зберігати свої традиції та дбайливо ставитись до національної ідентичності. З Днем вишиванки!
13 Травня, 2024 р., 13:16
8-9 травня 2024 року відбулися онлайн зустрічі педагогічних та батьківських колективів Осипенківської та Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з начальником Осипенківської сільської військової адміністрації Олегом Агейкиним, заступником начальника Мариною Завгородньою та іншими керівниками структурних підрозділів СВА.