Новини Осипенківської сільської ради

28 Лютого, 2018 р., 10:42
Перейти  в розділ "Державні закупівлі"
28 Лютого, 2018 р., 09:20
Кабінет Міністрів України в рамках поглиблення децентралізації передав землю сільгосппризначення поза межами населених пунктів першим семи об’єднаним територіальним громадам. Рішення про передачу земель було ухвалене на рівні Уряду та за сприяння Асоціації міст України наприкінці січня, і вже вступило в практичну фазу реалізації.
22 Лютого, 2018 р., 10:12
В Осипенківському музеї вшанували Героїв Небесної Сотні, АТО і борців за незалежність України всіх часів!
20 Лютого, 2018 р., 13:59
В суботу 17.02.2018 року в с.Новопетрівка біля будинку культури відбулися народні гуляння - свято Масляної. Чимало дорослих та маленьких мешканців району зібралось на свято. На народних гуляннях були присутні керівники структурних підрозділів Осипенківської сільської ради та керівники району.
16 Лютого, 2018 р., 10:01
15 лютого 2018 року в приміщені Будинку культури с.Осипенко відзначено 29-ту річницю виведення військ із республіки Афганістан. На святі були присутні воїни-афганці.
12 Лютого, 2018 р., 14:28
Осипенківська футбольна команда зайняла II місце в районних змаганнях з міні-футболу. Змагання проводились з 27 січня по 10 лютого в Палаці спорту в м.Бердянськ.
08 Лютого, 2018 р., 14:43
Виконавчим комітетом  сільської ради за активної підтримки Запорізької облдержадміністрації та Агенціїї регіонального розвитку Запорізької області було розроблено Інвестиційний паспорт Осипенківсько ОТГ – візитівку громади.
07 Лютого, 2018 р., 11:18
Рідна школо! Стоїш ти серед буйної зелені ялинок. Зустрічаєш ласкаво й
02 Лютого, 2018 р., 08:59
  31 січня, на засіданні Уряду прийнято Розпорядження  "Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальгних громад".
14 Серпня, 2017 р., 17:09
11,12 серпня 2017 року заступник сільського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Я.Г.Нестеревич та заступник сілського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Жила М.М. взяли участь у другій навчальній сесії з розробки стратегії розвитку громади у м.Києві, що проводиться ВА ОМС "Асоціація міст України" в рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)", який реалізовується спільно з Агенством США з міжнародного розвитку USAID