Благодійний фонд "Надія для кожного"

Дата: 31.07.2019 10:19

Благодійний фонд "Надія для кожного"

Свою діяльність організація розпочала в 2015 році  в рамках якої створила центр додаткової освіти за напрямком молочного тваринництва. Була розроблена програма для навчання трудовим навичкам осіб із числа дітей-сиріт та дітей, та дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з неповних та малозабезпечених сімей (особи віком з 18 до 23 років).

Центр додаткової освіти знаходиться: вул.Центральна,145, село Миколай Поле, Запорізький район, Запорізька область.

Під час навчання особи проживатимуть в комфортабельних будинках з наставниками, в теплій, радісній атмосфері в колі друзів і веселою компанією однолітків, забезпечуються харчуванням (за рахунок Центру).

Навчання в центрі засновано на досвіді канадського фермерства, що дає знання та навички для роботи на молочній фермі обладнаній за сучасними канадськими стандартами.

Навчання безкоштовне, не надає освітнього рівня, практика- оплачувана Центром.

Навчання складається з теоретичного та практичного курсів та розраховане на 2 роки.

Теоретичні навчання проходять в спеціально обладнаному класі.

Практичні навички учні набувають в господарстві, де вчаться доглядати за худобою, опановують складну техніку та знаряддя.

Теоретичний курс складається з таких дисциплін:

молочне тваринництво

рослинництво та вирощування кормових культур

бджільництво

англійська мова

курс по приготуванню їжі.

Маючи три будинки є можливість прийняти близько 20 осіб, віком від 18 до 23 одночасно. При бажані є можливість займатися фізкультурою та спортом. Вільний час підопічні проводять з наставниками та мають можливість відвідувати місто.

Після закінчення навчання студенти будуть мати можливість знайти роботу в господарствах району.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 067-764-73-84,  Данцев Віктор Васильович.