«Хвала рукам, що пахнуть хлібом»

Жителі Осипенківської ОТГ прийняли участь у святі «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» організованого за підтримки кандидата у депутати Верховної Ради України - Пономарьова Олександра Сергійовича. Також до привітань приєднався вокально-інструментальний ансамбль «Лейся, песня!».

Урочистий святковий концерт відбувся 17.07.2019 року в Будинку культури села Осипенко.

На початку свята  Токарєва А.Д., помічник депутата  Верховної Ради України - Пономарьова Олександра Сергійовича відзначила кращих керівників та  механізаторів фермерських господарств та приватних підприємств сільгоспвиробників, традиційно вручивши  подяки за сумлінну працю у вирощувані найціннішого скарбу - хліба.

На святі були присутні голова районної ради, помічники та представники виконавчого комітету Осипенківської сільської ради.

Після офіційної частини почався виступ улюбленого багатьма поколіннями колективу «Лейся, песня!»

Організатори  концерту також потурбувалися і про маленьких глядачів – для дітей був встановлений батут, солодка вата.