Новини Осипенківської сільської ради

19 Липня, 2019 р., 09:16
Уряд України схвалив рішення про виділення за рахунок бюджетних субвенцій коштів на підтримку малих міст та селищ. Гроші спрямують на реалізацію заходів з соціально-економічного розвитку окремих територій. Раніше АМУ проводила опитування серед громад-членів асоціації про вирішення проблем місцевого самоврядування. За результатами опитування робили неодноразові запити до уряду. Так, ще 4 липня АМУ зверталася до Уряду з проханням підтримати розвиток малих міст та селищ України. Необхідність підтримки таких адміністративних одиниць у своєму виступі на Дні діалогу з владою підтримав і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Завдяки налагодженій співпраці Асоціації міст України та парламентського Комітету з питань бюджету, території отримають 1,4 млрд грн. Відповідне рішення підтримали 10 липня.
18 Липня, 2019 р., 09:41
Жителі Осипенківської ОТГ прийняли участь у святі «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» організованого за підтримки кандидата у депутати Верховної Ради України - Пономарьова Олександра Сергійовича. Також до привітань приєднався вокально-інструментальний ансамбль «Лейся, песня!».
11 Липня, 2019 р., 08:45