Новини Осипенківської сільської ради

21 Квітня, 2021 р., 15:12
Хочете навчитися використовувати всі можливості е-підпису та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп’ютера? Долучайтесь до проходження освітнього серіалу про електронний підпис, щоб: розібратися, що таке е-підпис та для чого він потрібен;
21 Квітня, 2021 р., 15:11
На території регіонів, на яких установлений “червоний” рівень епідемічної небезпеки, додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, забороняється:
21 Квітня, 2021 р., 13:15
Гранти на проєкти для творчої молоді Гранти надаються програмою House of Europe та підтримують проєкти, що залучають молодь віком від 16 до 25 років та мають на меті розвиток локальних мистецьких ініціатив. Дедлайн - 1 березня 2021 року.
20 Квітня, 2021 р., 10:27
На території скверів сіл Червоне Поле, Деревецьке та школи селища Бердянського працівниками  Червонопільського старостинського округу та небайдужими жителями  було висаджено 50 одиниць сосен. Прохання до односельчан віднестися з повагою до праці людей, та не випасати худобу і домашню птицю біля пам’ятників, що знаходяться на території сіл Червоне Поле та Деревецьке. Дякуємо за розуміння!
20 Квітня, 2021 р., 08:57
Заохочуємо всіх бажаючих реєструватися  на презентації напрацювань по просторам у ваших громадах!
19 Квітня, 2021 р., 15:21
Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.
14 Квітня, 2021 р., 15:40
Правові гарантії осіб з інвалідністю
13 Квітня, 2021 р., 16:07
З 14.04.2021 року пасажирські перевезення автобусами загального користування  будуть здійснюватись за перепустками виданими підприємствами за місцем роботи. Всі інші категорії громадян перевозитись не будуть!