До уваги!

Дата: 19.07.2024 14:01
Кількість переглядів: 158

До уваги мешканців Осипенківської громади на ТОТ‼️

⚛️ В українському сегменті мережі поширюється інформація про можливу аварію на Ростовській атомній станції (АЕС). Перебої із електропостачанням у тимчасово окупованому Бердянському районі можуть бути повʼязані із вірогідним інцидентом.

💥 За неперевіреними даними, внаслідок аварії утворилася радіаційна хмара, яка нібито рухається вглиб території континентальної росії.

⚠️ На цей час офіційного підтвердження немає. Але просимо врахувати застереження і бути обережними, за можливості обмежити перебування на відкритому повітрі без нагальної потреби та слідкувати за офіційними повідомленнями.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.