До уваги!

Дата: 19.07.2024 14:01

До уваги мешканців Осипенківської громади на ТОТ‼️

⚛️ В українському сегменті мережі поширюється інформація про можливу аварію на Ростовській атомній станції (АЕС). Перебої із електропостачанням у тимчасово окупованому Бердянському районі можуть бути повʼязані із вірогідним інцидентом.

💥 За неперевіреними даними, внаслідок аварії утворилася радіаційна хмара, яка нібито рухається вглиб території континентальної росії.

⚠️ На цей час офіційного підтвердження немає. Але просимо врахувати застереження і бути обережними, за можливості обмежити перебування на відкритому повітрі без нагальної потреби та слідкувати за офіційними повідомленнями.