Платформа «Зроблено в Україні» – новий стимул для розвитку бізнесу

Дата: 10.06.2024 11:09

Робота Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні» набирає обертів. В Запорізькій області вже є перший успішний кейс участі в проєкті. Завод «СПД Петров» виробляє обладнання для тваринницьких ферм. Виробничі потужності базувалися в Оріхові і були зруйновані під час одного з ворожих обстрілів. Геннадій Петров разом з колективом зміг релокувати завод до Запоріжжя. Щоб знайти нових покупців, підприємець вирішив доєднатися до платформи «Зроблено в Україні». В перший місяць участі в програмі продажі збільшилися на 20%. Платформа «Зроблено в Україні» спрямована на підтримку українських виробників.

Політика «Зроблено в Україні» допомагає досягти нашої основної мети – бути більш економічно самодостатніми. Це набір дуже конкретних інструментів, щоб українські виробники мали можливість розширювати свою діяльність і створювати робочі місця, – відзначила Перша віце-прем’єрка України – Міністерка економіки Юлія Свириденко.