Онлайн зустрічі педагогічних та батьківських колективів Осипенківської та Новопетрівської

Дата: 13.05.2024 13:16

8-9 травня 2024 року відбулися онлайн зустрічі педагогічних та батьківських колективів Осипенківської та Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з начальником Осипенківської сільської військової адміністрації Олегом Агейкиним, заступником начальника Мариною Завгородньою та іншими керівниками структурних підрозділів СВА.

Під час зустрічі було заслухано звіт про роботу Осипенківської СВА з 2022 по 2024 роки, фінансування місцевих програм, діяльність закладів освіти громади у 2023-2024 н.р. та прогнозовану мережу освітніх закладів на 2024-2025 н.р. Також було обговорено нагальні проблеми мешканців Осипенківської сільської ради та окреслено вектори співпраці членів громади та військової адміністрації на майбутнє.