Дата: 22.04.2024 14:34

Понад 200 коптерів та іншої техніки передали військовим на Запорізькому напрямку. FPV-дрони, квадрокоптери Mavic 3 різних модифікацій, антидронові рушниці, ретранслятори та підсилювачі сигналу - топ-помічники у боротьбі з ворогом. На Запорізькому напрямку боронять рідну землю захисники з різних міст України - в тому числі з тимчасово окупованих. Командир однієї з бригад, якій передали допомогу - з Мелітополя.

Спілкуємось з нашими захисниками, питаємо про актуальні потреби. Враховуємо особистий досвід військових «на нулі» - з чим їм доводиться боротися, які прилади та зброю використовує ворог, як модифікує техніку. Аналізуємо, робимо висновки, знаходимо технічні рішення для потужнішого спротиву.

Вже готуємо наступну партію необхідної техніки. Допомагаємо військовим - наближаємо перемогу🇺🇦