Гуманітарна допомога від ГО "Громадська ініціатива Допоможемо разом"

Дата: 21.03.2024 14:30

4 березня Осипенківська сільська військова адміністрація у співпраці з ГО «Громадська Ініціатива Допоможемо разом» провела видачу продуктових наборів. Ми щиро дякуємо громадській організації за надану гуманітарну допомогу внутрішньо-переміщеним особам. В цей нелегкий час Ваша турбота та підтримка дуже важлива та цінна для нас. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров'я тих, хто потребує допомоги, за те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. 4 березня Осипенківська сільська військова адміністрація у співпраці з ГО «Громадська Ініціатива Допоможемо разом» провела видачу продуктових наборів. Ми щиро дякуємо громадській організації за надану гуманітарну допомогу внутрішньо-переміщеним особам. В цей нелегкий час Ваша турбота та підтримка дуже важлива та цінна для нас. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров'я тих, хто потребує допомоги, за те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.