З Днем захисників і захисниць України

Дата: 01.10.2023 09:24

Дорогі захисники і захисниці України! Жителі Осипенківської громади!

Щиро вітаю всіх із Днем захисників і захисниць України - зі святом мужності, честі, доблесті, незламності національного духу!

1 жовтня відзначається день Українського козацтва і день святої Покрови Пресвятої Богородиці - ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни та символізує багаті й славні традиції українського народу, упродовж століть тісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів.

Волелюбні козаки зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, а тепер уже покоління наших сучасників змушено зі зброєю в руках захищати честь рідної землі, свободу та незалежність Батьківщини. Ми впевнені, що завдяки таким Героям і Героїням, як Ви, нас точно чекає Перемога.

Найщиріші вітання усім воїнам, які мужньо захищали і захищають суверенітет, територіальну цілісність нашої держави. Нехай Свята Богородиця оберігає наших захисників та весь народ від загарбників, а всі молитви наближають нас до Перемоги!

З повагою,

Олег АГЕЙКИН