Привітання з професійним святом працівників бібліотек

Дата: 28.09.2023 19:04

28 вересня на базі Інформаційно-ресурсного центру Бердянською районною державною адміністрацією було організовано святковий концерт, приурочений до Дня працівників освіти.

В рамках заходу отримали почесні грамоти та подяки  педагоги з Осипенківської громади.

До дня Бібліотек Осипенківська громада привітала працівників Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки та працівників освіти з їх професійними святами.

Подякою було нагороджено Новоселу Тетяну Анатоліївна вчителя зарубіжної літератури Осипенківської загальноосвітньої школи.

Почесною Грамотою було нагороджено Ковбасу Тетяну Ростиславівну директора Новопетрівської загальноосвітньої школи.

За сумлінну працю "Хрестом громадянських заслуг" було нагороджено директора  Осипенківського Краєзнавчого музею Будяк Олега Емільовича.