Урочистий захід до дня Яблуневого Спасу

Дата: 18.08.2023 12:13

19 серпня Православна церква відзначає Преображення Господнє, а у народі називають це свято ‒ Яблуневий Спас. Тому 18.08.2023 року на базі Інформаційно-ресурсного центру Бердянського району Осипенківською територіальною громадою було організовано урочистий захід до дня Яблуневого Спасу.

На свято було запрошено методиста керівника гуртка «Школа Кобзарського мистецтва Запорізької загальноосвітньої санаторної школи- інтернат № 7» заслужену артистку України Ольгу Беженарь, вихованицю Анастасію Дрозденко, представників Бердянської районної державної адміністрації та ВПО з сусідніх громад.

Навіть в тяжкі часи війни Осипенківська громада продовжує зберігати та  вшановувати культурні традиції рідного краю.

“Тож вітаю Вас з цим знаменним святом! Нехай Боже благословення ніколи не покидає нашу рідну громаду, нашу Україну і допомагає у скрутні хвилини! Бажаю всім миру, спокою, благополуччя в родинах! Нехай вірними супутниками у вашому житті будуть здоров’я, щастя, всеперемагаюча любов, нетлінна віра та світла надія! Нехай з нами буде завжди Господь Бог!” – звернувся з вітальним словом голова Осипенківської територіальної громади.