Шановні мешканці Осипенківської ОТГ!

Дата: 23.02.2022 13:39

Шановні мешканці Осипенківської ОТГ!

Інформуємо про проведення щорічної акції добровільного безоплатного донорства.

Про гостру потребу донорської крові більшість людей дізнається  лише тоді, коли близька людина потрапляє у біду і терміново потребує переливання. Забезпечити своєчасне постачання безпечної крові до пацієнта можливо лише за умови, що українці - кожен з нас - будуть готові не лише стати добровільними донорами і безоплатно здати свою кров, а й робитимуть це регулярно.

КНП «Запорізький обласний центр служби крові» звертається до Вас із проханням здати кров чи її компоненти для подальшого переливання хворим, які перебувають на лікуванні у стаціонарних відділеннях закладів охорони здоров’я Бердянського району.

Структурний підрозділ м. Бердянська КНП «Запорізький обласний центр служби крові» чекає донорів за адресою: м. Бердянськ, вул. Консульська, 23. При собі обов’язково необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код.

Забір крові проводиться за таким графіком:

понеділок - з 7-00 до 11-45

вівторок - з 7-00 до 10-15

середа - з 7-00 до 11-45

четвер - з 7-00 до 10-15

Графік виїзного прийому в  територіальних громадах:

Приморська міська територіальна громада – 28.02.2022, з 8:15 ранку. (Софіївська територіальна громада організовує приїзд донорів до м. Приморськ);

Андріївська ТГ – 02.03.2022, з 8:15 ранку (Андрівська та Берестівська громади організовують приїзд донорів до селища Андріївка);

Чернігівська ТГ – 14.03.2022, з 8:15 ранку.

Додаткову інформацію щодо заходів, які необхідно виконати перед кровоздачею, можливо отримати за телефонами: 06153 4 72 70, 06153 3 66 85.