Успішна реалізація мікро-проектів

Дата: 10.12.2021 14:45

Підтримку Виконавчого комітету Осипенківської сільської ради одержав проект «Створення діалогової платформи на території Червонопільського будинку культури задля попередження виникнення негативних факторів та більшої інтеграції поліції у життя Осипенківської ОТГ», який впроваджує Громадська організація «Нове Червонопілля». Вартість проекту 191,6 тис.грн. за рахунок грантових коштів Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН). Встановлено 6 камер відеоспостереження для профілактики злочинності, 6 вуличних тренажерів, 1 інформаційний стенд. Проведено дві фокус-групи з метою розробки Плану громадської безпеки на території Червонопільського старостату. Учасниками заходів були представники виконавчого комітету, староста, активні жителі. У звязку із встановленими карантинними обмеженнями повязаними із Covid-19,  урочисте відкриття простору поки що затримується.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Реалізація даних проектів сумісними зусиллями показала. Що наша громада здатна до перетворень та спроможна розвивати інфраструктуру для змістовного дозвілля та діалогу.