Успішна реалізація мікро-проектів

Дата: 10.12.2021 14:38

Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради розвиває співпрацю та взаємодію з громадськими організаціями, які утворені на території громади. Таким прикладом став проект «Створення креативного простору вуличної культури задля налагодження співпраці молоді, влади, бізнесу та ЗМІ з різними категоріями населення Осипенківської сільської територіальної громади» при фінансовій підтримці  Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).

Партнерські відносини склалися із Громадською організацією «Новопетрівська хвиля», яка  започаткувала створення креативного спортивного майданчика на території Новопетрівського будинку культури задля залучення молоді до змістовного дозвілля та популяризації  вуличної культури як неформальної освіти в Осипенківській громаді. Вартість проєкту 223,4 тис.грн. за рахунок грантових коштів. Встановлено покриття з гумової крихти площею 210,0 м2, сучасний баскетбольний щит з оргскла з кільцем та металевою сіткою. Нанесена розмітка для гри в стрітбол. Проведено урочисте відкриття простору із змаганням 6 команд дівчат та хлопців загальноосвітніх закладів Осипенківської громади. Відеоролик про відкриття майданчику став візитною карткою спортивного простору в селі Новопетрівка https://www.youtube.com/watch?v=ONMBkQ4wcwg. Під час відкриття оновленого простору були нагороджені грамотами активні учасники проекту. А команди учасники змагань отримали призи та медалі.