Моніторингова поїздка реалізації міні-ініціатив

Дата: 10.12.2021 13:09

09.12.2021 року  відбулася моніторингова поїздка – аудит реалізації міні-ініціатив та реалізованих проектів згідно Бюджету участі координатором ПРООН в Запорізькій області Олексієм Скворцовим , заступником сільського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради ( з питань економічного розвитку та інвестицій) Марини Звгородньої, спеціалістом  І категорії  фінансового відділу Юлії Агейкиної, представником ГО «Молодь за розквіт» Валентиною Єрезою  та авторами проектів: Яни Шарапової, Олени Жигули, Ольги Погорілої, Лариси Таращенко, Тетяни Новосели. Осипенківська  громада стала  однією з перших по реалізації Бюджету участі в 2021 році спільно з Програми ООН з відновлення та розбудови миру.