Про проведення бізнес-виставки «Схід – Експо 2021»

Дата: 16.09.2021 14:37

Про проведення бізнес-виставки

«Схід – Експо 2021»

Доводимо до Вашого відома, що 13-14 жовтня 2021 року заплановано проведення бізнес – виставки «Схід – Експо 2021 року» в приміщенні Торгово-промислової палати України за адресою вул. Велика Житомирська, 33, м. Київ.

«Cхід-Експо - 2021» - це комплекс ділових заходів для власників бізнесу, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, місцевих та загальнонаціональних органів влади, спрямованих на розвиток підприємницької діяльності у південно-східному регіоні, більш детальна інформація у додатку або на сайті за посиланням https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/eastexpo-2021.html.

Дати проведення заходу можуть змінитися у випадку прийняття відповідних рішень урядом для протидії поширенню пандемії коронавірусу COVID-19

Контактна особа Євген БУРЛАКА, телефон +38 050 353 0975   електронна адреса: yevhen.burlaka@undp.org