«ФЕСТИВАЛЬ ЩАСЛИВИХ ЯГІД 2021»

Дата: 14.09.2021 11:31

Шановні панове!

Запрошуємо Вас прийняти участь  у святі «ФЕСТИВАЛЬ ЩАСЛИВИХ ЯГІД 2021», яке відбудеться 19 вересня 2021 року в м.Токмак, Токмацької ОТГ Пологівського району Запорізької області.

Організаторами заходу є Токмацька міська рада, староста сіл Покровське, Садове, Червоногірка, Кутузівка, Заможне, Шевченкове виконавчого комітету  Токмацької міської ради, та ГО Рада жінок-фермерів в Запорізькій області, яка працює в рамках українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, спів фінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.

Під час заходу заплановано:

• Навчальні тури на успішні ягідні господарства краю, які займаються вирощенням кизилу, малини, ожини, порічки, суниці, винограду та часнику;
  • Інформаційна сесія з представниками та експертами ягідної галузі;
  • Ярмарок крафтової продукції, дегустація;

А також культурна програма з виступами творчих аматорських колективів.