Про проведення тренінгів «Розпочни свій бізнес»

Дата: 14.09.2021 11:06

Про проведення тренінгів

«Розпочни свій бізнес»

Ресурсний центр ГУРТ запрошує мешканців Бердянського району на тренінги «Розпочни свій бізнес».

Учасники тренінгів отримають консультаційну підтримку з розроблення бізнес-планів. Серед успішних учасників тренінгів буде проведено конкурс, переможці якого отримають гранти на розвиток власної справи. Середній розмір гранту - 3 тисячі доларів США. Перевагу у конкурсі буде надано підприємцям, які досі не отримували грантової підтримки від міжнародних організацій та належать до вразливих категорій населення.

Під час триденного навчання учасники дізнаються про: бізнес-план та як його написати, складові маркетингу та як розробити власний маркетинговий план, робота з персоналом, закупівлі, системи оподаткування, розрахунок собівартості, фінансове планування, джерела та залучення стартового капіталу.

Графік проведення тренінгів:

м. Приморськ, Запорізька область – 20-22 вересня 2021р., дедлайн реєстрації 15 вересня

м. Бердянськ, Запорізька область – 23-25 вересня 2021р., дедлайн реєстрації 15 вересня

Бердянська райдержадміністрація звертається до Вас із проханням довести до відома інформацію про тренінги зацікавленим мешканцям на підпорядкованій Вам території «Як розпочни свій бізнес».

Посилання на реєстрацію: https://crm.gurt.org.ua/syb_offline/?fbclid=IwAR2ZWA2VoL7wsRfxTZssXGBqDm0L2WtFhl7z4tFx_v5KcBr-MSX8mHU9QoI

Для уточнення довідкової інформації звертайтеся за телефоном 0505779828 (контактна особа – Харченко Іван Іванович)

З повагою,

Перший заступник голови