Новини в законодавстві щодо Електронного реєстру листків непрацездатності

Дата: 19.08.2021 11:20

Новини в законодавстві щодо Електронного реєстру листків непрацездатності

Відповідно до частини першої статті 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»,                     пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90) наказом Міністерства охорони здоров’я України
17 червня 2021 року № 1234 затверджено  «Порядок видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності».