Участь у Дні громад

Дата: 29.06.2021 16:55

Шановні колеги!

Ви запрошуєтеся безпосередньо взяти участь у Дні громад,який відбудеться 01.07 2021 о 14-00 в залі 300 обласної ради.

Разом з цим направляємо телефонограму з кодами підключення к ZOOM на «День громад» на той випадок, коли з поважних причин Ви не зможете прибути на захід і Вам необхідно буде скористатися цими кодами, щоб взяти участь у заході в режимі онлайн.

Про неможливість прибути на захід і про участь в онлайн режимі  - прохання повідомити оргвідділ апарату ОДА в телефонному режимі кураторам територій до 15-00   30.06.2021:

Бердянський, Василівський, Запорізький райони – НІКОНОВ Андрій Юрійович (097-229-34-22);

Мелітопольський, Пологівський райони – БЕЛІКОВ Сергій Олександрович    (095-735-79-38).

При цьому звертаємо увагу і передаємо прохання керівництва облдержадміністрації:

• підключитися до ZOOM  і постійно бути на відео зв’язку до кінця заходу;
  • не блокувати відео камеру (синій або чорний екран);
  • не заміняти відео зображення різного плану стаціонарними картинками.

З повагою, заступник начальника оргвідділу апарату облдержадміністрації Ковальов О.В.