З 8 по 11 червня 2021 року навчання ініціативних мешканців та груп громадян

Дата: 07.06.2021 12:53

Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради проводить з 8 по 11 червня 2021 року навчання ініціативних мешканців та груп громадян, громадські об’єднання та організації, інші інституції громадянського суспільства, які ведуть свою діяльність на території Осипенківської  сільської ради.

Навчання будуть проводитись по старостинським округам та у центральній садибі відповідальними працівниками виконавчого комітету з впровадження БЮДЖЕТУ УЧАСТІ в Осипенківській територіальній громаді.

Червонопільський старостат - 8 червня о 10 годині в приміщенні бібліотеки адміністративної будівлі старостату.

Новопетрівський старостат  -   10 червня о 10 годині в приміщенні Новопетрівського будинку культури.

Центральна садиба село Осипенко - 11 червня о 10 годині в приміщенні сільського клубу в адміністративній будівлі Виконавчого комітету Осипенківської сільської ради.