АНКЕТУВАННЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ В РАМКАХ РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ

Дата: 07.06.2021 12:53

АНКЕТУВАННЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ В РАМКАХ РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ

Запрошуємо мешканців Осипенківської територіальної громади приєднатися до процесу формування Стратегії розвитку громади на період до 2027 року

ШАНОВНИЙ МЕШКАНЦЮ ГРОМАДИ!

Ми готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому зараз розпочато процес написання Стратегії розвитку Осипенківської сільської територіальної громади на період до 2027 року Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії розвитку, просимо вас долучитися до участі в анкетуванні.

Результати опитування є важливими для врахування думки всіх мешканців громади. Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію по життєдіяльності громади. Отримані та оброблені результати будуть використані при розробці Стратегії розвитку Осипенківської сільської територіальної громади на період до 2027 року.

Розраховуємо на цікаву співпрацю! Заздалегідь дякуємо за участь в анкетуванні!

Анкетування можна пройти за посиланням: