Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного  акту

Дата: 01.06.2021 13:56

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного  акту

27.05.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сесії Осипенківської сільської ради  «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки  на території Осипенківської сільської ради»

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту  рішення сесії Осипенківської сільської ради  «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки  на території Осипенківської сільської ради» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є земельний та фінансовий відділи Осипенківської сільської ради.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – це зміцнення дохідної бази  бюджету  територіальної громади  та спрямування отриманих коштів від сплати орендної плати за земельні ділянки на вирішення соціальних проблем громади та покращення інфраструктури села.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Осипенківської сільської територіальної громади.

Проект рішення сесії Осипенківської сільської ради  «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Осипенківської сільської ради»  та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Осипенківської сільської ради  - http://www.osypenkivska.gromada.org.ua.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до рішення сесії Осипенківської сільської ради  «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Осипенківської сільської ради» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення сесії Осипенківської сільської ради  «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Осипенківської сільської ради»  прийматимуться  земельним відділом  Осипенківської сільської ради.

поштою на адресу  вулиця Маріупольське шосе, 23, село Осипенко, Бердянський район, Запорізька область;

факсом - 4-05-13;

на електронну адресу – osipenkosilrada@meta.ua