Дата: 24.05.2021 10:55

Голова Осипенківської сільської ради Олег Агейкин  підписав розпорядження 17.05.2021 року № 73 «Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Осипенківської сільської територіальної громади». До складу  робочої групи увійшли керівники та спеціалісти структурних підрозділів виконавчого комітету, депутати Осипенківської сільської ради,  представники бізнесу та громадського сектору територіальної громади. Очолює робочу групу заступниця сільського голови з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій Марина Завгородня.

Розпочалася робота по розробці Стратегії розвитку Осипенківської територіальної громади на 2022-2027 роки з участі членів робочої групи 19 та 20 травня у онлайн-семінарі «Діяльність робочої групи з розробки проєкту стратегії розвитку громади. Порядок проведення першого засідання». Експерт із стратегічного планування територіальних громад Артем Колодезний.

Захід відбувся завдяки отриманій  у конкурсі експертній підтримці від Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами (Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією, Словенією) й виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Інформація про розробку Стратегії розвитку Осипенківської територіальної громади на 2022-2027 роки оприлюднюється у рубриці «Стратегія розвитку» або за посиланням