Правові гарантії осіб з інвалідністю

Дата: 14.04.2021 15:40

Правові гарантії осіб з інвалідністю

13 квітня поточного року провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлія Костенко організувала online-зустріч для безробітних осіб з інвалідністю та запросила до участі у зпаході постійного соціального партнера, компетентного юриста Донцову Вікторію Віталіївну.

Вікторія Віталіївна, в свою чергу, розповіла присутнім про законодавство в сфері охорони здоров’я, порядок та умови здійснення виконавчого провадження, виконання виконавчого напису, як один із видів виконавчого комітету, підстави для зняття арешту з майна боржника, оскарження дій чи бездіяльності державних/приватних виконавців та про можливість отримання правової допомоги.

Наприкінці заходу, користуючись нагодою, учасники задавали питання  стосовно правових гарантій осіб з інвалідністю, на які отримали змістовні відповіді та правові поради.